ANTALYA ANTEK ÖZEL GÜVENLİK EĞİTİM KURUMU

2018 yılında kurulan eğitim kurumumuz en iyi, en doğru ve en kaliteli eğitim hizmetini en deneyimli ve donanımlı eğitmenleri ile en uygun fiyata siz değerli öğrencilerimize sunmayı kendimize bir görev edinmiştir.
Eğitmenlerimiz konularında mesleki tecrübesi en üst seviyede olan ve lisans seviyesinde eğitim almış Kamuda çalışmış emekli personeller tarafından işlenmektedir.

KALİTE POLİTİKAMIZ


Eğitim kurumumuz vizyonu doğrultusunda güncel ve gelişen teknolojiler ile yasal mevzuatları takip ederek ve gelişmeleri eğitimlerinde kullanarak güvenlik sektörünün ve öğrencilerin beklentileri doğrultusunda en iyi, en doğru ve en kaliteli hizmeti uygun maliyetle sunmayı öncelikli politika olarak benimsemiştir.
Eğitim süresi içerisinde, eğitmenler tarafından öğrencilerin eğitim süreçleri ve performansları devamlı takip edilerek ölçülmekte ve sürekli iyileştirme yapılarak öğrencinin bilgi ve becerilerinin gelişmesinde eğitimde başarının anahtarı saymaktadır.
Eğitim kurumumuz güvenlik sektörünün ihtiyaçlarını karşılayacak, profesyonelce çalışan, dürüst ve şeffaf, mesleki bilgisi en üst seviyede, yasal mevzuata hâkim, gelişime ve değişime açık güvenlik personeli yetiştirmeyi kendisine eğitimde hedef olarak koymuştur.
Eğitim kurumumuz, öğrenci memnuniyetini en üst düzeyde tutan bir eğitim ve yönetim anlayışına sahiptir.
Eğitim kurumumuz, eğitim sürecinde öğrenci ve çalışanlarımızın iş sağlığı ve güvenliğini sağlayarak "Önce can ve mal güvenliği" sloganıyla hareket etmektedir ve öncelikli hedefimizdir.

MİSYONUMUZ


Güvenin ve huzurun teminatı olan özel güvenlik birimlerine en iyi personeli yetiştirme konusunda her türlü ticari kaygıyı yok sayan ve çağdaş yöntemleri kullanarak personel yetiştirmeyi kendisine misyon edinmiştir.

VİZYONUMUZ


ANTEK Eğitim Kurumu olarak, eğitim kalitesinden ödün vermeden, taahhüt edilen yüksek standartta eğitim hizmetini vererek, yurt geneline bilgili ve iyi yetişmiş güvenlik personeli yetiştirmeyi kendisine vizyon edinmiştir.